2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie na potrzeby opieki onkologicznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w celu doposażenia SP ZOZ MSWiA w Krakowie (budynek D) na potrzeby opieki onkologicznej. Zamówienie jest podzielone na 6 części w ramach 6 pakietów: Pakiet nr 1: Kolumna laparoskopowa Diatermia z zamykaniem naczyń (Diatermia z argonem) Pakiet nr 2: Aparat do znieczulenia 3 szt. Pakiet nr 3: Materace grzewcze (Urządzenie do ogrzewania pacjenta) 3szt. Pakiet nr 4: Aparat USG 3 szt. Pakiet nr 5: Głowica ultrasonograficzna 1 szt. Pakiet nr 6: Głowice ultrasonograficzne 2 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 3. Zadanie realizowane dla zamierzenia pn. „Podniesienie jakości i dostępności świadczeń onkologicznych poprzez rozbudowę SP ZOZ MSWiA w Krakowie budynku diagnostyczno-zabiegowego.”
Interne Kennung: ZP-06/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33171100 Anästhesieinstrumente, 33162100 OP-Ausrüstung, 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Kolumna laparoskopowa Diatermia z zamykaniem naczyń (Diatermia z argonem) - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33162100 OP-Ausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Aparat do znieczulenia 3 szt. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente, 33162100 OP-Ausrüstung, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Materace grzewcze (Urządzenie do ogrzewania pacjenta) 3 szt. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Aparat USG 3 szt. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung, 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Głowica ultrasonograficzna 1 szt. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Głowice ultrasonograficzne 2 szt. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 6