129060-2025 - Ergebnis
Niederlande – Erzeugnisse von Forstbaumschulen – Levering Bomen en Heesters
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering Bomen en Heesters
BeschreibungDeze aanbesteding is voor vijf gemeenten: Leidschendam-Voorburg, Pijnacker-Nootdorp, Rijswijk, Voorschoten en Wassenaar. De Gemeenten hebben haar groenvoorziening hoog in het vaandel staan. Concreet betekent dit dat de Gemeenten jaarlijks de wijken voorzien van kwalitatief hoogwaardige bomen en heesters. Het onderwerp van de aanbesteding bestaat uit het leveren van bomen en heesters. De aanbesteding is verdeeld in twee percelen: • perceel 1: Bomen; • perceel 2: Heesters. Alle vijf de Gemeenten doen mee aan beide percelen. De Gemeenten hebben de intentie een Raamovereenkomst af te sluiten met alle leveranciers waarop geen uitsluitingsgronden van toepassing zijn, en die voldoen aan de (geschiktheids)eisen. Een ondernemer kan inschrijven op één of beide percelen, maar moet wel aanbieden voor alle genoemde gemeenten. Nadere opdrachten worden middels minicompetitie vergeven. De raming en maximale omvang van de raamovereenkomst is per gemeente. Deze is te vinden in de leidraad.
Interne Kennung1532606
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensEr is sprake van een openbare procedure, waarbij een raamovereenkomst wordt gegund aan alle partijen waarop de uitsluitingsgronden niet van toepassing zijn, en die voldoen aan de (geschiktheids)eisen.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher, 03452000 Bäume
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1: Bomen
BeschreibungDit perceel betreft de raamovereenkomst voor de levering van Bomen. De omvang per gemeente is opgenomen in de leidraad.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 03452000 Bäume
LosLOT-0002
TitelPerceel 2: Heesters
BeschreibungDit betreft de raamovereenkomst voor de levering van heesters. De omvang per gemeente is opgenomen in de leidraad.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 03451300 Sträucher