See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Stołówek Gminnych w Grodzisku Wielkopolskim w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup i dostawa artykułów żywnościowych do: - Stołówki przedszkolnej usytuowanej w Przedszkolu Gminnym im. Krasnala Hałabały, ul. Chopina 24 w Grodzisku Wlkp., - Stołówki szkolnej usytuowanej Szkole Podstawowej Nr 1 im. Polskich Olimpijczyków, ul. Chopina 26 w Grodzisku Wlkp. Artykuły żywnościowe zostały podzielone na osiem grup/części zamówienia zgodnie z wykazem zamieszczonym poniżej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (części zamówienia) określają formularze asortymentowo-cenowe stanowiące załączniki do SWZ będące jej integralną częścią. Wypełniony załącznik/załączniki należy dołączyć do oferty (w przypadku złożenia oferty na kilka lub jedną część wypełnić odpowiednio). Każda ze wskazanych poniżej części Zamówienia określana będzie mianem „Zadania”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Beschreibung: W/w kategoria obejmuje produkty pochodzenia zwierzęcego : mięso i produkty mięsne wieprzowe pochodzące od zakładów zatwierdzonych do handlu na rynek UE. Elementy wieprzowe kulinarne pochodzące od sztuk klasy E, niepoddanych procesowi mrożenia. Produkty muszą pochodzić z bieżącej produkcji, w pierwszym gatunku.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Drób
Beschreibung: W/w kategoria obejmuje elementy kurczaka, indyka pochodzące od sztuk prawidłowo wypatroszonych i wykrwawionych, niepoddane procesowi mrożenia, bez podrobów, resztek piór oraz naskórka. W/w kategoria obejmuje elementy gęsi, kaczki, królika pochodzące od sztuk prawidłowo wypatroszonych i wykrwawionych, poddane procesowi mrożenia, bez podrobów, resztek piór oraz naskórka. Produkty muszą pochodzić z bieżącej produkcji, w pierwszym gatunku, świeże.
Interne Kennung: Część 2