2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN 96/25 - Świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu S
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu S Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1 do SWZ– Lista asortymentowo-cenowa, Załącznik nr 4 do SWZ -Opis przedmiotu zamówienia OPZ. Szczegółowe warunki i zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia uregulowane są we Wzorze Umowy załącznik nr 5 do SWZ „Warunki umowne”.
Vorherige Bekanntmachung: 809930-2025
Interne Kennung: PN 96/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PN 96/25Świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu S
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu S Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1 – Lista asortymentowo-cenowa, Załącznik nr 4 do SWZ -Opis przedmiotu zamówienia OPZ . Szczegółowe warunki i zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia uregulowane są we Wzorze Umowy załącznik nr 5 do SWZ „Warunki umowne”.