12909-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Möbeln – Renowacja i konserwacja mebli zabytkowych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRenowacja i konserwacja mebli zabytkowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest renowacja i konserwacja mebli zabytkowych wymienionych w wykazie mebli, stanowiącym Załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający zaprasza wszystkich zainteresowanych Wykonawców do dokonania wizji lokalnej, która w przypadku zainteresowania jej odbyciem, planowana jest w dniu 5 listopada 2024 r., o godzinie 11:00 w Kajetanach przy ul. Klonowej 48. W związku z powyższym w przypadku zainteresowania wizją lokalną Wykonawca zobowiązany jest do zgłoszenia chęci wzięcia w niej udziału w terminie do dnia 4 listopada 2024 r. na adres: rzp@warszawa.so.gov.pl. W przypadku braku zgłoszeń chęci odbycia wizji lokalnej w wyznaczonym terminie na ww. adres e-mail, wizja nie odbędzie się.
Interne KennungZP/OG/11/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest renowacja i konserwacja mebli zabytkowych wymienionych w wykazie mebli, stanowiącym Załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ.