1291-2025 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na podst. art. 22 ust.1 pkt 1 ustawy o PTZ
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na podst. art. 22 ust.1 pkt 1 ustawy o PTZ
Beschreibung: Organizator zleci do realizacji zgodnie z art. 22 ust. 1 pkt. 1 Ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym wykonanie usługi transportowej w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na terenie powiatu konińskiego oraz miasta Konina. Operatorowi przysługuje wynagrodzenie z tytułu niniejszej umowy wyłącznie z uwzględnieniem dopłaty ze środków Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o Charakterze Użyteczności Publicznej.
Verfahrensart: Aufruf zur Interessenbekundung – nur für die Schiene (Artikel 5 Absatz 3b der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Organizator zleci do realizacji zgodnie z art. 22 ust. 1 pkt. 1 Ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym wykonanie usługi transportowej w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej w 2025 r. zgodnie z ustalonymi rozkładami jazdy w granicach administracyjnych powiatu konińskiego oraz Miasta Konina. Operatorowi przysługuje wynagrodzenie z tytułu niniejszej umowy wyłącznie z uwzględnieniem dopłaty ze środków Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.
Menge: 1 Stück