See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZETARG NIEOGRANICZONY NA DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH DO STOSOWANIA ZEWNĘTRZNEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych do stosowania zewnętrznego - szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ. 2. Warunki dotyczące wykonywania zamówienia określone zostały również w projekcie umowy w Rozdziale XX SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba Części w niniejszym postępowaniu:89. Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części. 4. Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art. 246 ust. 2 uPzp. 5. Zamawiający wymaga, aby oferowane produkty były produktami leczniczymi dopuszczonymi do obrotu na terenie RP zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001r. Prawo Farmaceutyczne
Vorherige Bekanntmachung: 627140-2024
Interne Kennung: WSZSL/FZ-85/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0063
Titel: CZĘŚĆ 61 -NORFLOXACIN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych do stosowania zewnętrznego - szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ 61
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości dokonywania zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnych liczbach określonych w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Załącznika 2A do SWZ, 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia, 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” w Załączniku 2A do SWZ. 4) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt 1) zdanie pierwsze
Los: LOT-0064
Titel: CZĘŚĆ 62 -OFLOXACIN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 62
Los: LOT-0065
Titel: CZĘŚĆ 63 -OFLOXACIN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 63
Los: LOT-0066
Titel: CZĘŚĆ 64-OXYTETRACYCLINE + HYDROCORTISONE ACETATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 64
Los: LOT-0067
Titel: CZĘŚĆ 65-OXYTETRACYCLINE + HYDROCORTISONE ACETATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 65
Los: LOT-0068
Titel: CZĘŚĆ 66-OXYTETRACYCLINE + HYDROCORTISONE ACETATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 66
Los: LOT-0069
Titel: CZĘŚĆ 67-OXYTETRACYCLINE + POLYMYXIN B SULFATE + HYDROCORTISONE ACETATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 67
Los: LOT-0070
Titel: CZĘŚĆ 68-PERMETHRINE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 68
Los: LOT-0071
Titel: CZĘŚĆ 69-PHENOL + RESORCINOL + BORIC ACID
Interne Kennung: CZĘŚĆ 69
Los: LOT-0072
Titel: CZĘŚĆ 70-PHENYLEPHRINE HYDROCHLORIDE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 70
Los: LOT-0073
Titel: CZĘŚĆ 71-PILOCARPINE HYDROCHLORIDE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 71
Los: LOT-0074
Titel: CZĘŚĆ 72-POTASSIUM PERMANGANATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 72
Los: LOT-0075
Titel: CZĘŚĆ 73-POVIDONE IODINE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 73
Los: LOT-0076
Titel: CZĘŚĆ 74-PROXYMETACAINE HYDROCHLORIDE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 74
Los: LOT-0077
Titel: CZĘŚĆ 75-METHYLROSANILINE CHLORIDE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 75