See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby obiektu spółki Fabryka Wody Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, położonego przy ul. 1 Maja 41.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu Zamawiającego (punktu poboru energii – PPE), położonego w Szczecinie przy ul. 1 Maja 41, 71-627 Szczecin, oraz świadczenie usługi bilansowania handlowego.
Interne Kennung: FW.DPiZP.235.25.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001