2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkeling en beheer Microsoft Dynamics 365 CRM applicatie
Beschreibung: De opdracht is als volgt opgebouwd: 1. Het in samenwerking met andere leveranciers en externe dienstverleners onderhouden en uitbreiden van koppelingen met relevante front-end en back-end systemen; 2. Het op afroep realiseren van functionele aanpassingen op de inrichting van Microsoft Dynamics 365 CRM applicatie, bestaande uit Microsoft Dynamics 365, Microsoft PowerApps, Logic Apps en Azure Data Factory; 3. Het uitvoeren van beheer en onderhoud op de inrichting van Microsoft Dynamics 365 CRM applicatie (Dynamics 365, PowerApps, Logic Apps en Azure Data Factory); 4. 3e lijn support op het Microsoft Dynamics 365 CRM applicatie (Dynamics 365, PowerApps, Logic Apps en Azure Data Factory). > EUR 221.000,- excl. BTW.
Interne Kennung: TN512116
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wij voeren een Europese openbare aanbestedingsprocedure uit. Dit betekent dat iedereen die aan de eisen voldoet, een inschrijving kan indienen. Uw inschrijving is eenmalig en definitief, waardoor geen ruimte is voor onderhandelingen. De voertaal tijdens de aanbesteding en uitvoering van de opdracht is Nederlands. Alle documenten van u en ons zijn in het Nederlands, tenzij anders aangegeven. Wij hebben altijd het recht om de aanbesteding in te trekken of stop te zetten. U heeft in beginsel geen recht op vergoeding van eventueel gemaakte kosten en/of geleden schade. Wij beoordelen of er bijvoorbeeld: gezien de aard van de aanbesteding, de gemaakte kosten en de intrekkingsomstandigheden, toch een vergoeding voor gemaakte kosten en/of geleden schade verstrekt wordt. U krijgt geen vergoeding voor het opstellen en indienen van uw inschrijving.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie offerteaanvraag inclusief bijlagen. Zie offerteaanvraag inclusief bijlagen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De inwerkingtreding van de Overeenkomst is gepland op 1 september 2025 en heeft een looptijd tot en met 31 augustus 2029 (4 jaar na ingangsdatum), met een optie tot wederzijdse verlenging van 2-maal 2 jaar. Verlengingen worden uiterlijk 3 maanden vóór het einde van een overeengekomen termijn schriftelijk meegedeeld aan de wederpartij. De Overeenkomst wordt gesloten door ondertekening van de definitieve Overeenkomst door partijen. Voor het opzeggen van de Overeenkomst door de wederpartij geldt een opzeggingstermijn. De opzeggingstermijn is achttien (18) maanden. De Opdrachtgever moet immers een nieuwe aanbestedingsprocedure (kunnen) voorbereiden en doorlopen. De Wederpartij moet dat (dus) achttien (18) maanden vóór de aanvangsdatum van de verlenging van de Overeenkomst door middel van opzegging bij de andere partij aangeven.