129224-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Nemile a v k.ú. Lupěné
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomplexní pozemkové úpravy v k.ú. Nemile a v k.ú. Lupěné
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Nemile a katastrálním území Lupěné, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Návrhy KoPÚ budou zpracovány tak, aby je bylo možné zapsat do katastru nemovitostí. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě samostatné části: Část 1: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Nemile Část 2: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Lupěné k.ú. Nemile - předpokládaná výměra pozemků zahrnutých do KoPÚ činí 75 ha k.ú. Lupěné - předpokládaná výměra pozemků zahrnutých do KoPÚ činí 77 ha
Interne KennungSP8408/2023-521101
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelKomplexní pozemkové úpravy v k.ú. Nemile
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Nemile, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů. Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možné zapsat do katastru nemovitostí. Předpokládaná výměra pozemků zahrnutých do KoPÚ činí 75 ha.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smlouvě o dílo ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky posunout termíny dokončení u vybraných služeb s promítnutím do posunu termínů dokončení navazujících služeb. Inflační doložka. Zadavatel si podle § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to způsobem a za podmínek uvedených v příslušném článku závazného návrhu smlouvy, snížit nebo zvýšit rozsah jednotlivých služeb s tím, že jejich zadání bude řešeno v souladu se zákonem. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel však vyhrazenou změnu nemusí využít a může se rozhodnout provést nové zadávací řízení. Podrobnější informace jsou obsaženy v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.