2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor mineraalwater
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren van mineraalwater voor patiënten. De leveringsplaats omvat 1 leveringsadres met 2 verschillende losplaatsen: centraal magazijn en centrale keuken. Beide diensten volgend een eigen bestelprocedure en werken met afzonderlijke bestelbonnen.
Interne Kennung: PPP0SQ-274/6020/2025/080
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/080_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser