12931-2025 - Wettbewerb
Polen – Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere – Dostawa mieszanek paszowych dla gęsi, kaczek i owiec dla Instytutu Zootechniki PIB Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka oraz Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mieszanek paszowych dla gęsi, kaczek i owiec dla Instytutu Zootechniki PIB Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka oraz Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mieszanek paszowych dla gęsi, kaczek i owiec dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka oraz Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach.
Interne Kennung1/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Dostawa mieszanek paszowych dla gęsi i kaczek
Beschreibunga) dostawa mieszanek paszowych dla gęsi – miejsce dostawy: IZ PIB Zakład Doświadczalny Kołuda Wielka, ul. Parkowa 1, Kołuda Wielka, 88-160 Janikowo (woj. kujawsko-pomorskie), b) dostawa mieszanek paszowych dla gęsi i kaczek – miejsce dostawy: Stacja Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach, Dworzyska 1, 62-035 Kórnik (woj. wielkopolskie).
Interne KennungCzęść nr 1 zamówienia
LosLOT-0002
Titel2. Dostawa mieszanek paszowych dla owiec
BeschreibungDostawa mieszanek paszowych dla owiec - miejsce dostawy: IZ PIB Zakład Doświadczalny Kołuda Wielka, ul. Parkowa 1, Kołuda Wielka, 88-160 Janikowo, (woj. kujawsko-pomorskie)
Interne KennungCzęść nr 2 zamówienia