129328-2026 - Ergebnis
Polen – Reagentien und Kontrastmittel – Przetarg nieograniczony PN/60DzOL/10/2025 na dzierżawę aparatów do badań laboratoryjnych z zakresu immunologii transfuzjologicznej wraz z dostawą odczynników i materiałów eksploatacyjnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony PN/60DzOL/10/2025 na dzierżawę aparatów do badań laboratoryjnych z zakresu immunologii transfuzjologicznej wraz z dostawą odczynników i materiałów eksploatacyjnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa aparatów do badań laboratoryjnych z zakresu immunologii transfuzjologicznej wraz z dostawą odczynników i materiałów eksploatacyjnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy” oraz Załącznik nr 8 Parametry techniczne przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung728808-2025
Interne KennungPN/60DzOL/10/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien, 33696500 Laborreagenzien, 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungZadanie nr 1 - Odczynniki do badań z zakresu serologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą analizatora oraz sprzętu do ich wykonania
Interne KennungZadanie nr 1