See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Pyzdry
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Miasta i Gminy Pyzdry w 2025 roku. Szacowana na 12 miesięcy ilość odpadów komunalnych z podziałem na poszczególne frakcje sporządzona na podstawie ilości odebranych odpadów w latach 2024/2025 wynosi 2151,56 Mg
Vorherige Bekanntmachung: 659134-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.271.06.2025
Menge: 2 151,56 Tonnen