2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správa lokální ICT infrastruktury 2024+
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní správa lokální ICT infrastruktury zadavatele v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami veřejné zakázky po dobu trvání Rámcové dohody. Oblasti a věcná náplň jednotlivých komponent služby správy ICT infrastruktury jsou uvedeny níže. Předmět plnění se sestává z poskytování odborných činností v rámci těchto komponent: - Provoz, údržba a rozvoj elektrických, optických a metalických kabelážních rozvodů, včetně rozvaděčových skříní a UPS - Provoz, údržba a rozvoj serverů (mimo DDC MPSV), včetně jejich operačních systémů a služeb - Provoz, údržba a rozvoj koncových pracovních stanic MPSV včetně jejich operačních systémů, aplikačního vybavení a emailového klienta, včetně tiskáren - Zálohování dat lokální infrastruktury a uživatelských stanic - Provoz, údržba mobilních telefonů - Pořízení a zpracování audio/video záznamů - Personální zajištění služeb, konzultační a odborné podpory rozvoje infrastruktury a školení uživatelů zadavatele - Personální zajištění služeb podpůrných činností pro uživatele ICT prostředí MPSV - Personální zabezpečení provozu spojovacího pracoviště - Personální obsluha dohledového centra
Interne Kennung: 16/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek v nadlimitním režimu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72514000 Verwaltung von Computeranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste, 72261000 Software-Unterstützung, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 48613000 Elektronische Datenverwaltung, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 48613000 Elektronische Datenverwaltung, 72261000 Software-Unterstützung, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste