12940-2025 - Ergebnis
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Opracowanie wielowariantowej koncepcji budowy IV etapu obwodnicy Wolbromia w ciągu DW 794 wraz z pozyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie wielowariantowej koncepcji budowy IV etapu obwodnicy Wolbromia w ciągu DW 794 wraz z pozyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi opracowanie wielowariantowej koncepcji budowy IV etapu obwodnicy m. Wolbrom w ciągu drogi wojewódzkiej 794 wraz z pozyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung538919-2024
Interne KennungZDW-DN-4-271-33/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
5. Los
LosLOT-0001