2. Verfahren
Verfahren
Titel: Managed Services GIS
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is een volledige ontzorging in het technisch beheer van onze GIS-omgeving. Deze ontzorging omvat; •Continue monitoring, •Preventief onderhoud, •Jaarlijkse upgrades, •Maandelijkse patches •Proactief informeren/meenemen in relevante ontwikkelingen binnen de ESRI ArcGIS infrastructuur •Proactieve aanpak om storingen te voorkomen. Daarnaast kan in geval van storingen of incidenten beroep gedaan worden op de kennis en middelen van de (servicedesk van de) opdrachtnemer, waardoor een snelle en doeltreffende oplossing geboden kan worden en de GIS-omgeving weer volledig operationeel is en blijft. Middels Managed Services wordt ons waterschap niet alleen volledig ontzorgt in het technisch beheer, maar worden ook verbetervoorstellen of optimalisaties aangedragen ten behoeve van de GIS-omgeving. De opdrachtnemer wordt dan ook gevraagd om ons proactief te informeren en mee te nemen in de relevante ontwikkelingen binnen de ESRI ArcGIS Infrastructuur zodat waterschap Scheldestromen over een “State of the Art” GIS-omgeving blijft beschikken.
Interne Kennung: INK53-423611111
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System), 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0000