2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą, obejmujące następujące zadania: 1.1. Zadanie 1 – Zimowe utrzymanie utwardzonych dróg gminnych i powiatowych, chodników, parkingów oraz kładek dla pieszych na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą w sezonie zimowym 2025/2026. 1.2. Zadanie 2 – Zimowe utrzymanie gruntowych dróg gminnych na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą w sezonie zimowym 2025/2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Zimowe utrzymanie utwardzonych dróg gminnych i powiatowych, chodników, parkingów oraz kładek dla pieszych na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą w sezonie zimowym 2026/2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na zimowym utrzymaniu utwardzonych dróg gminnych i powiatowych, chodników, parkingów oraz kładek dla pieszych na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą w sezonie zimowym 2026/2027.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Zimowe utrzymanie gruntowych dróg gminnych na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą w sezonie zimowym 2026/2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na zimowym utrzymaniu gruntowych dróg gminnych na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą w sezonie zimowym 2026/2027.
Interne Kennung: Zadanie 2