See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odzieży bhp.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odzieży bhp na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Przedmiot zamówienia podzielono na 9 części. Opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu dla każdej z części określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 765254-2025
Interne Kennung: NH.270.44.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung, 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 Ubrania BHP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ubrań bhp na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia dla części został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu dla każdej z części określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment w każdej z części wynosi 12 miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
Los: LOT-0003
Titel: część 2 Elementy odzieży roboczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa elementów odzieży roboczej na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia dla części został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu dla każdej z części określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment w każdej z części wynosi 12 miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18330000 T-Shirts und Hemden
Los: LOT-0004
Titel: część 3 Asortyment odzieży termoaktywnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa asortymentu odzieży termoaktywnej na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia dla części został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu dla każdej z części określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment w każdej z części wynosi 12 miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18310000 Unterwäsche, 18300000 Kleidung
Los: LOT-0005
Titel: część 4 Dodatki BHP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa dodatków bhp na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia dla części został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu dla każdej z części określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment w każdej z części wynosi 12 miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18140000 Zubehör für Arbeitskleidung, 18143000 Schutzkleidung
Los: LOT-0006
Titel: część 5 Torby leśne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa toreb leśnych na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia dla części został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu dla każdej z części określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment w każdej z części wynosi 12 miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18939000 Handtaschen
Los: LOT-0007
Titel: część 6 Odzież BHP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odzieży bhp na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia dla części został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu dla każdej z części określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment w każdej z części wynosi 12 miesięcy.
Los: LOT-0008
Titel: część 7 Asortyment odzieży roboczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa asortymentu odzieży roboczej na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia dla części został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu dla każdej z części określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment w każdej z części wynosi 12 miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18330000 T-Shirts und Hemden, 18333000 Polohemden
Los: LOT-0009
Titel: część 8 Elementy bielizny termoaktywnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa elementów bielizny termoaktywnej na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia dla części został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu dla każdej z części określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment w każdej z części wynosi 12 miesięcy.
Los: LOT-0010
Titel: część 9 Dodatkowe akcesoria BHP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa dodatkowych akcesoriów bhp na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia dla części został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu dla każdej z części określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment w każdej z części wynosi 12 miesięcy.