2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Wykaz linii 23027 MOGILNO-ŻABNO-SĘDOWO-DĄBROWA 23028 MOGILNO-DĄBROWA przez NIESTRONNO, KRZEKOTOWO 23064 DĄBROWA-TWIERDZIŃ-ŻABNO-MOGILNO 23235 DĄBROWA -NIESTRONNO-GŁĘBOCZEK-MOGILNO 23343 SZCZEPANOWO-WIKTOROWO-PNIEWY -SZCZEPANOWO 23348 DĄBROWA-SZCZEPANOWO SZK przez BARCIN, PNIEWY 23351 DĄBROWA- NIESTRONNO-DĄBROWA -TWIERDZIŃ -DĄBROWA 23352 SZCZEPANOWO-SZCZEPANKOWO-BIAŁE BŁOTA-SZCZEPANOWO SZK 23354 MOGILNO .-DĄBROWA przez: MOKRE, SZCZEPANOWO SZK. 23355 DĄBROWA – SĘDOWO – DĄBROWA - BIAŁE BŁOTA – DĄBROWA 23391 MOGILNO D.A.-MOGILNO D.A. przez: SĘDOWO -MIERUCIN -BIAŁE BŁOTA-NIESTRONNO 23396 MOGILNO D.A.-DĄBROWA przez: NIESTRONNO-DĄBROWA-BIAŁE BŁOTA
Interne Kennung: ZP.TR.1.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.MC.1.2026
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: przewidywana data rozpoczęcia to data rozpoczęcia postępowania o udzielenie zamówienia w trybie , o którym mowa w art. 19 ust. 1 pkt 1