129475-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Implementierung – Rozszerzenie EDM wraz z integracją z CeZ oraz wdrożenie usług katalogowych (Active Directory/PKI) w ramach Krajowego Planu Odbudowy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozszerzenie EDM wraz z integracją z CeZ oraz wdrożenie usług katalogowych (Active Directory/PKI) w ramach Krajowego Planu Odbudowy
BeschreibungNiniejszy przedmiot zamówienia obejmuje 4 części zamówienia: Pakiet 1: Migracja i rekonfiguracja usługi katalogowej oraz wdrożenie infrastruktury PKI Pakiet 2: Rozszerzenie systemów AMMS i EDM o nowe dokumenty ustawowe Pakiet 3: Ucyfrowienie i indeksacja kart informacyjnych oraz integracja z CeZ Pakiet 4: AMMS AI dokumentacja obrazowa interfejs do systemu CeZ - integracja z PUI wraz z zakupem węzła PACS od lokalnego dostawcy systemu PACS Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ - OPZ tj. parametry, wymagania techniczne, warunki serwisu. Środki przeznaczone na realizację przedsięwzięcia pochodzą z europejskiego Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności (Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności – KPO) w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Nabór: KPOD.07.03-IP.10-001/25. Umowa: KPOD.07.03-IP.10-0369/25/KPO/191/2025/33.
Interne KennungZSM/ZP/4/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72223000 Prüfung von Informationstechnologieanforderungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1: Migracja i rekonfiguracja usługi katalogowej oraz wdrożenie infrastruktury PKI
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na migracji, modernizacji oraz rekonfiguracji istniejącej infrastruktury katalogowej Microsoft Windows Server Active Directory oraz wdrożeniu infrastruktury klucza publicznego (PKI) dla Zamawiającego. Zakres prac obejmuje wdrożenie nowych kontrolerów domeny w istniejącej domenie, migrację ról i funkcji z obecnie funkcjonujących kontrolerów, podniesienie poziomu funkcjonalnego domeny i lasu, migrację użytkowników, usług i ustawień w ramach istniejącego środowiska oraz wycofanie przestarzałych kontrolerów domeny, zgodnie z najlepszymi praktykami i rekomendacjami firmy Microsoft oraz z uwzględnieniem wytycznych Zamawiającego przekazanych w trakcie realizacji zamówienia.
Interne KennungPAKIET 1
Haupteinstufung (cpv): 72223000 Prüfung von Informationstechnologieanforderungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
LosLOT-0002
TitelPakiet 2: Rozszerzenie systemów AMMS i EDM o nowe dokumenty ustawowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utworzenie nowych dokumentów ustawowych w systemie Asseco Medical Management Solutions (AMMS) oraz rozszerzenie systemu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) o ich obsługę. Rozwiązanie musi zapewniać możliwość generowania dokumentów w postaci elektronicznej, zgodnie ze standardem PIK HL7 CDA oraz aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. System powinien umożliwiać integrację z Platformą P1 w zakresie wymiany kolejnych typów dokumentów określonych przez Centrum e-Zdrowia.
Interne KennungPAKIET 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3: Ucyfrowienie i indeksacja kart informacyjnych oraz integracja z CeZ
BeschreibungUcyfrowienie i indeksacja kart informacyjnych oraz integracja z CeZ, Skaner Kodak S3100f lub równoważny – 2 szt. Przedmiotem zamówienia jest ucyfrowienie i indeksacja kart informacyjnych oraz wdrożenie integracji systemu z platformą Centrum e-Zdrowia (CeZ) w zakresie obsługi zdigitalizowanej dokumentacji medycznej. Rozwiązanie musi umożliwiać monitorowanie poziomu zaindeksowania kart informacyjnych, w tym dokumentów przekazanych do centralnego repozytorium CeZ, z podziałem na jednostki organizacyjne oraz z dokładnością miesięczną, zapewniając dostęp do tych informacji na poziomie kierowników poszczególnych jednostek.
Interne KennungPAKIET 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4: AMMS AI dokumentacja obrazowa interfejs do systemu CeZ - integracja z PUI wraz z zakupem węzła PACS od lokalnego dostawcy systemu PACS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu umożliwiającego zlecanie analiz AI dla badań obrazowych bezpośrednio z poziomu systemu HIS Zamawiającego Asseco Medical Management Solutions (AMMS) oraz przegląd wyników tych analiz w wszystkich dostępnych formach dla danego badania. System musi zapewniać webowy dostęp do obrazów DICOM za pomocą przeglądarki internetowej oraz umożliwiać integrację z platformą PUI udostępnianą przez Centrum e-Zdrowia (CeZ), zgodnie z jej specyfikacją.
Interne KennungPAKIET 4