2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de verhuur en onderhoud van linnen, de mogelijke verhuur en het onderhoud van werkkledij en van dekbedden en het reinigen van persoonlijke kledij van de bewoners/patiënten van de woonzorgcentra en van het revalidatieziekenhuis
Beschreibung: De opdracht, een raamovereenkomst met één leverancier per perceel, bestaat uit drie percelen, die de verhuur, het onderhoud en transport van het linnen, mogelijks de verhuur (met nieuwe collectie die pas de tweede helft van 2026 zal worden opgestart), het onderhoud en transport van de werkkledij en van de aangekochte dienstkledij en van dekbedden en het onderhoud, transport en kastklaar leveren van de kledij van de bewoners voor het revalidatieziekenhuis RevArte, het woon- en zorgcentrum Hof ten Dorpe en de zorgcampus Hof ter Schelde alsook waarschijnlijk een woonzorgcentrum dat in de toekomst deel zal uitmaken van MKL omvatten. Ook wassen, drogen, strijken, onderhoud, het ter beschikking stellen van logistieke materialen zoals rolcontainers, kapstokhouders, labels, linnenzakhouders en plastic zakken en de herstelling en eventuele vervanging van linnen en/of kledij behoren tot de opdracht. Meer bepaald heeft de plaatsingsprocedure als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst met één dienstverlener per perceel en deze overeenkomst te sluiten met het doel, gedurende een periode van vier jaar met mogelijke stilzwijgende verlenging van 4 jaar, de voorwaarden inzake te plaatsen opdrachten vast te leggen, m.n. wat betreft de prijzen, de vereiste kwaliteit, de dienstverlening, de leveringstermijnen en de beoogde vermoedelijke hoeveelheden. Deelopdrachten worden geplaatst via dagelijkse bestellingen. Het eerste perceel omvat het verhuur en onderhoud van linnen, mogelijks de verhuur en het onderhoud van de dienstkledij en dekbedden voor de drie, mogelijks vier vestigingen van MKL, waaronder ook de verhuur, het wassen, het drogen, het strijken, het onderhoud, de herstelling en eventueel de vervanging van linnen, het ter beschikking stellen van logistieke materialen zoals rolcontainers, kapstokhouders, en kapstokken (compatibel met de kledingautomaat), labels en chips, linnenzakhouders en beschermende verpakking (inclusief een handterminal om de bestelling linnen te plaatsen, …) begrepen is. Als belangrijke opmerkingen willen wij meegeven dat de keuze tussen ‘aankoop van eigen kledij’ en ‘huur van door u aangekochte zorgkledij, aangepast aan onze noden’ nog onduidelijk is, maar met het bestek duidelijk zou moeten zijn. Beide mogelijkheden moeten van toepassing zijn bij de inschrijver: zowel verhuur van kleding, gepersonaliseerd qua functie en site, als niet gepersonaliseerd, als van de eigen aangekochte kleding en dekbedden, vermits we ook nog redelijk nieuwe kleding in stock hebben. Het tweede, derde en vierde perceel omvatten het reinigen en kastklaar afleveren (ook op kapstok, bv. i.g.v. o.a. kleedjes, vesten en mantels) en het leveren van de persoonlijke kledij van de bewoners op de drie mogelijks, vier vestigingen van MKL. De bewoners van de woon-zorgcentra en zorgcampussen en de patiënten van het revalidatiecentrum zijn vrij hun persoonlijke was door de familie te laten doen of helemaal of gedeeltelijk mee te geven met de wasserij, waaronder ook wassen, drogen, strijken, onderhoud, herstelling, het ter beschikking stellen van logistieke materialen zoals rolcontainers, kapstokhouders, linnenzakhouders en plastic zakken, maar ook van labels begrepen is. Tracing moet ten allen tijde mogelijk zijn voor elk stuk was in elk perceel, (chippen/labelen op kosten van de inschrijver en online opvolging van elk stuk is een eis en noodzaak). Meer gedetailleerd, is de opdracht opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Verhuur en onderhoud van linnen voor MKL” met 1 maal verlenging en mogelijks verhuur en Onderhoud van dienstkledij en dekbedden voor MKL en/ of van dienstkledij en dekbedden in eigendom” met 1 maal verlenging Plaats van dienstverlening: - Zorgcampus Hof ter Schelde, August Vermeylenlaan 6 te 2050 Antwerpen - Woonzorgcentrum Hof ten Dorpe, Welkomstraat 61 te 2160 Wommelgem - Revalidatieziekenhuis RevArte, Drie Eikenstraat 659 te 2650 Edegem - waarschijnlijk ook een extra wzc dat in de toekomst deel kan uitmaken van MKL Toelichting: De uit te voeren opdracht betreft: het huren en onderhouden van kwalitatief linnen. Het onderhoud omvat: - - afhalen vuil linnen, vuile werkkledij en terug leveren van proper kwalitatief linnen (tot op de afdelingen, in afspraak met elke verantwoordelijke van de site van MKL) en leveren propere werkkledij en dekbedden - wassen - drogen - strijken en persen - plooien - herstellen - zorgen dat er ten allen tijde voldoende proper linnen in goede staat aanwezig is voor de goede gang van zaken - ophangen op kapstok van dienstkledij: deze kapstok is geschikt voor de aanwezige kledingautomaat - zorgen dat er ten allen tijde voldoende propere werkkledij en dekbedden in goede staat aanwezig is voor de goede gang van zaken - chip aanbrengen bij dienstkledij en dekbedden voor tracing - transport van vuile en propere was - het bestellen van huur-linnen via handterminal voor alle sites van MKL. Perceel 2 “Het reinigen van persoonlijke kledij van de bewoners van het woon-zorgcentrum Hof Ten Dorpe met 1 maal verlenging Plaats van dienstverlening: - Woonzorgcentrum Hof ten Dorpe, Welkomstraat 61 te 2160 Wommelgem Perceel 3 “Het reinigen van persoonlijke kledij van de bewoners van het zorgcampus Hof Ter Schelde met 1 maal verlenging Plaats van dienstverlening: - Zorgcampus Hof ter Schelde, August Vermeylenlaan 6 te 2050 Antwerpen Perceel 4 “Het reinigen van persoonlijke kledij van de bewoners van het revalidatieziekenhuis RevArte met 1 maal verlenging Plaats van dienstverlening: - Revalidatieziekenhuis RevArte, Drie Eikenstraat 659 te 2650 Edegem Toelichting bij perceel 2, 3 en 4: Het reinigen en kastklaar afwerken en het leveren van de persoonlijke kledij van de bewoners op 4 locaties. De bewoners van de woon-zorgcentra, zorgcampus en de patiënten van het revalidatieziekenhuis zijn vrij hun persoonlijke was door de familie te laten doen of helemaal of gedeeltelijk mee te geven met de wasserij. Het...
Interne Kennung: PPP10Z-118/5044/MKL-2025-001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: “Verhuur en onderhoud van linnen voor MKL” en mogelijks verhuur en Onderhoud van dienstkledij en dekbedden voor MKL en/ of van dienstkledij en dekbedden in eigendom”
Beschreibung: De uit te voeren opdracht betreft: het huren en onderhouden van kwalitatief linnen en mogelijks verhuur en Onderhoud van dienstkledij en dekbedden voor MKL en/ of van dienstkledij en dekbedden in eigendom. Het onderhoud omvat: - afhalen vuil linnen, vuile werkkledij en terug leveren van proper kwalitatief linnen (tot op de afdelingen, in afspraak met elke verantwoordelijke van de site van MKL) en leveren propere werkkledij en dekbedden - wassen - drogen - strijken en persen - plooien - herstellen - zorgen dat er ten allen tijde voldoende proper linnen in goede staat aanwezig is voor de goede gang van zaken - ophangen op kapstok van dienstkledij: deze kapstok is geschikt voor de aanwezige kledingautomaat - zorgen dat er ten allen tijde voldoende propere werkkledij en dekbedden in goede staat aanwezig is voor de goede gang van zaken - chip aanbrengen bij dienstkledij en dekbedden voor tracing -transport heen en terug - het bestellen van huur-linnen via handterminal voor alle sites van MKL.
Interne Kennung: MKL-2025-001-01_1
Los: LOT-0002
Titel: “Het reinigen van persoonlijke kledij van de bewoners van het woon-zorgcentrum Hof Ten Dorpe met 1 maal verlenging
Beschreibung: “Het reinigen van persoonlijke kledij van de bewoners van het woon-zorgcentrum Hof Ten Dorpe met 1 maal verlenging Plaats van dienstverlening: - Woonzorgcentrum Hof ten Dorpe, Welkomstraat 61 te 2160 Wommelgem Toelichting bij perceel 2, 3 en 4: Het reinigen en kastklaar afwerken en het leveren van de persoonlijke kledij van de bewoners op 4 locaties. De bewoners van de woon-zorgcentra, zorgcampus en de patiënten van het revalidatieziekenhuis zijn vrij hun persoonlijke was door de familie te laten doen of helemaal of gedeeltelijk mee te geven met de wasserij. Het onderhoud van deze persoonlijke was omvat: - afhalen vuile was - wassen - drogen - strijken en persen - plooien - tijdig propere was terug bezorgen op de juiste afdeling (terug levering mag 5 dagen niet overschrijden) - transport van vuile en propere was - label aanbrengen op elk stuk wasgoed voor tracing. Deze percelen kunnen 1 keer stilzwijgend verlengd worden onder dezelfde voorwaarden.
Interne Kennung: MKL-2025-001-02_2
Los: LOT-0003
Titel: Het reinigen van persoonlijke kledij van de bewoners van de zorgcampus Hof ter Schelde
Beschreibung: “Het reinigen van persoonlijke kledij van de bewoners van het zorgcampus Hof Ter Schelde met 1 maal verlenging Plaats van dienstverlening: - Zorgcampus Hof ter Schelde, August Vermeylenlaan 6 te 2050 Antwerpen - De Stroming, August Vermeylenlaan 6 te 2050 Antwerpen Het reinigen en kastklaar afwerken en het leveren van de persoonlijke kledij van de bewoners. De bewoners van de woon-zorgcentra, zorgcampus en de patiënten zijn vrij hun persoonlijke was door de familie te laten doen of helemaal of gedeeltelijk mee te geven met de wasserij. Het onderhoud van deze persoonlijke was omvat: - afhalen vuile was - wassen - drogen - strijken en persen - plooien - tijdig propere was terug bezorgen op de juiste afdeling - label aanbrengen op elk stuk wasgoed voor tracing.
Interne Kennung: MKL-2025-001-03_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98312000 Textilreinigung
Los: LOT-0004
Titel: Het reinigen van persoonlijke kledij van de bewoners van het revalidatieziekenhuis RevArte met 1 maal verlenging
Beschreibung: Het reinigen van persoonlijke kledij van de bewoners van het revalidatieziekenhuis RevArte met 1 maal verlenging Plaats van dienstverlening: - Revalidatieziekenhuis RevArte, Drie Eikenstraat 659 te 2650 Edegem Toelichting bij perceel 2, 3 en 4: Het reinigen en kastklaar afwerken en het leveren van de persoonlijke kledij van de bewoners op 4 locaties. De bewoners van de woon-zorgcentra, zorgcampus en de patiënten van het revalidatieziekenhuis zijn vrij hun persoonlijke was door de familie te laten doen of helemaal of gedeeltelijk mee te geven met de wasserij. Het onderhoud van deze persoonlijke was omvat: - afhalen vuile was - wassen - drogen - strijken en persen - plooien - tijdig propere was terug bezorgen op de juiste afdeling (terug levering mag 5 dagen niet overschrijden) - label aanbrengen op elk stuk wasgoed voor tracing. Deze percelen kunnen 1 keer stilzwijgend verlengd worden onder dezelfde voorwaarden. Meer bepaald heeft de plaatsingsprocedure als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst met één dienstverlener per perceel te sluiten met het doel, gedurende een periode van vier jaar met mogelijke stilzwijgende verlenging van 4 jaar, de voorwaarden inzake te plaatsen opdrachten vast te leggen, m.n. wat betreft de prijzen, de vereiste kwaliteit, de dienstverlening, de leveringstermijnen en de beoogde vermoedelijke hoeveelheden. Deelopdrachten worden geplaatst via dagelijkse bestellingen.
Interne Kennung: MKL-2025-001_4