129515-2026 - Wettbewerb
Polen – Angiografie-Ausstattung – Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu, Al. Legionów 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: DZP-9/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Dostawa wyrobów medycznych do embolizacji wewnątrzczaszkowej, do badań angiograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: DZP-9/2026 - Pakiet nr 20