2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: ASG wil met deze Aanbesteding één partij contracteren voor: De interim controle en controle op de jaarstukken; Controle op de VO-bekostiging; Controle op subsidies; Vervullen van de natuurlijke adviesfunctie. € 170.000 op jaarbasis
Interne Kennung: ASG-24-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Met in acht name van het bepaalde in artikel 1.5 Aanbestedingswet 2012 is beoordeeld of onderhavige opdracht voor Accountantsdiensten verdeeld kan worden in percelen. Gelet op het kenmerk van de opdracht, de samenstelling van de markt en de mate van samenhang is er geen sprake van onnodig samenvoegen van de opdracht. De opdracht is één geheel en wordt om die reden als één opdracht in de markt gezet.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Initiële opdracht is voor drie jaar, daarna is er een optie om eenzijdig door opdrachtgever driemaal met een jaar te verlengen