2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach Oddziału ZUS w Tarnowie oraz Inspektoratu ZUS w Bochni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie profesjonalnych, kompleksowych usług sprzątania w obiektach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział ZUS w Tarnowie i Inspektoratu ZUS w Bochni, ich terenu zewnętrznego oraz utrzymanie i pielęgnacja terenów zielonych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia oraz warunkami realizacji zamówienia zawartymi we wzorze umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Wykonanie usługi ma na celu zapewnienie odpowiednich warunków sanitarno-epidemiologicznych oraz właściwych warunków pracy poprzez następujące czynności: • Utrzymanie czystości w obiektach Zakładu, • Utrzymanie w czystości terenu zewnętrznego na posesjach przylegających do obiektów Zakładu, • Mycie okien w obiektach, • Odśnieżanie dachów na obiektach, • Wykonywanie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji, • Czyszczenie rynien oraz rewizji rur spustowych z zanieczyszczeń i liści, • Pielęgnacja i utrzymanie terenów zielonych, • Dostawa i bieżące uzupełnianie środków czystości
Interne Kennung: 570000.271.1.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający zastosuje w niniejszym postępowaniu postanowienia art. 139 ust. 2 ustawy. W związku z powyższym, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku, Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą JEDZ, które będzie składane na żądanie Zamawiającego, wyłącznie przez tego Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I –Kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach Oddziału ZUS w Tarnowie przy ul. Kościuszki 32, 32a oraz Bielatowicza 5 i Warsztatowa 5 ( ostatni adres objęty prawem opcji)
Beschreibung: Część I –Kompleksowe, profesjonalne utrzymanie czystości w obiektach Oddziału ZUS w Tarnowie przy ul. Kościuszki 32, 32a oraz Bielatowicza 5 i Warsztatowa 5 ( ostatni adres objęty prawem opcji) ich terenu zewnętrznego oraz utrzymanie i pielęgnacja terenów zielonych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia oraz warunkami realizacji zamówienia zawartymi we wzorze umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Wykonanie usługi ma na celu zapewnienie odpowiednich warunków sanitarno-epidemiologicznych oraz właściwych warunków pracy
Interne Kennung: 570000.271.1.2025-ZAP - część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1. Ustawy Prawo Zamówień Publicznych zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z opcji. Zmiany te mogą być wprowadzone w zależności od potrzeb organizacyjnych, o terminie skorzystania z opcji zamawiający poinformuje wykonawcę z wyprzedzeniem 1 miesiąca. Opcja nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy. Opcja polega na zwiększeniu (dodaniu) powierzchni sprzątania do maksymalnie 1 697,70 m2. Skorzystanie z prawa opcji wiąże się ze zmianą adresu świadczenia usługi, gdyż będzie się ona odbywać tylko w budynku składnicy akt przy ul. Warsztatowej 5, natomiast budynek składnicy akt przy ul. Bielatowicza 5 nie będzie objęty usługą sprzątania. W skutek zmiany budynku składnicy następuje zwiększenie powierzchni świadczenia usług do 1 697,70 m2. Koszt sprzątania wynikający z różnicy powierzchni stanowi przewidziany koszt opcji. Usługa w budynku składnicy akt niezmiennie świadczona jest poprzez wykonywanie czynności porządkowych przez pracownika na zmianie dziennej 2 dni w tygodniu.
Los: LOT-0002
Titel: Część II –Kompleksowe utrzymanie czystości w Inspektoracie ZUS w Bochni
Beschreibung: Część II –Kompleksowe, profesjonalne utrzymanie czystości Inspektoracie ZUS w Bochni, jego terenu zewnętrznego oraz utrzymanie i pielęgnacja terenów zielonych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia oraz warunkami realizacji zamówienia zawartymi we wzorze umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Wykonanie usługi ma na celu zapewnienie odpowiednich warunków sanitarno-epidemiologicznych oraz właściwych warunków pracy
Interne Kennung: 570000.271.1.2025-ZAP - część 2