2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige Transparantie Zeevervoer Caribisch gebied, inclusief voor- en natransport
Beschreibung: Het ministerie van Defensie heeft in augustus 2024 een niet-openbare Europese aanbestedingsprocedure op basis van de Aanbestedingswet op Defensie en Veiligheidsgebied (ADV) gepubliceerd op Mercell (T105479), voor de verwerving van diensten op het gebied van Zeevervoer in het Caribisch gebied, inclusief voor- en natransport. Na het doorlopen van de selectiefase van die aanbesteding, is gebleken dat alleen Seko Benelux B.V. zich kwalificeert als geschikte gegadigde op basis van de in de aanbestedingsdocumenten opgenomen (geschiktheids- en referentie)eisen, voorwaarden en bepalingen. Tijdens deze aanbesteding zijn er door de markt geen vragen gesteld over de in de aanbestedingsdocumenten opgenomen (geschiktheids- en referentie)eisen, voorwaarden en bepalingen. Omdat (1) alleen Seko Benelux B.V. zich heeft gekwalificeerd om door te gaan naar gunningsfase van die aanbesteding en (2) geen andere marktpartijen vragen hebben gesteld tijdens de vragenrondes van die aanbesteding en (3) geen andere marktpartijen hebben aangetoond te voldoen aan de in de aanbestedingsdocumenten opgenomen (geschiktheids- en referentie)eisen, voorwaarden en bepalingen, stelt het ministerie van Defensie vast dat de mededinging om technische reden ontbreekt. Het ministerie van Defensie heeft daarom die aanbestedingsprocedure vroegtijdig beëindigd. Het ministerie van Defensie is voornemens de opdracht voor het leveren van diensten op het gebied van Zeevervoer in het Caribisch gebied, inclusief voor- en natransport aan Seko Benelux B.V. in Rozenburg (Schiphol Rijk) te gunnen. Het voornemen is om dit doen door middel van de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking (artikel 2.23, lid 1b ADV). Heeft u bezwaar tegen dit voornemen, dan moet u uiterlijk 11 maart 2025, 23:59 uur een kort gedingprocedure aanhangig maken bij de rechtbank in Den Haag. U dient tevens een kopie van de dagvaarding naar de in dit document genoemde contactpersoon van het ministerie van Defensie te zenden (aan rw.traa@mindef.nl). Na deze termijn vervallen uw rechten om nog op te komen tegen de gunningsbeslissing. Meer informatie over de eerder gepubliceerde aanbesteding(sdocumenten), waar de in dit document genoemde document voorgenomen procedure en voornemen tot gunning betrekking op heeft, leest u hier: https://s2c.mercell.com/today/105479?type=requirements
Interne Kennung: 21978487
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60600000 Transport zu Wasser und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor de volgende opties te lichten: De hier beschreven verlengingen, indexering, meer van de gevraagde diensten af te nemen. E.e.a. conform beschreven in de initieel gepubliceerde selectieleidraad.