2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośrednika Finansowego w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Pożyczka duża” – działanie 3.3 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawcy (zwanego również „Pośrednikiem Finansowym” lub „PF”),który świadczyć będzie zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia instrumentu finansowego, polegające w szczególności na udzielaniu jednostkowych pożyczek w ramach utworzonego przez PF instrumentu finansowego „Pożyczka duża”, do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy Województwa Mazowieckiego, a Wykonawca wkład pośrednika finansowego. Parametry udzielanych przez Wykonawcę jednostkowych pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka duża” stanowiącej załącznik nr 2 do Istotnych Postanowień Umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”, „Umowa”),które stanowią załącznik nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (dalej: „SIWZ”).
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/61/DIF/2019 cz. I Aneks nr 4
Art des Auftrags: Dienstleistungen