See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZETARG NIEOGRANICZONY NA DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH DO STOSOWANIA ZEWNĘTRZNEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych do stosowania zewnętrznego - szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ. 2. Warunki dotyczące wykonywania zamówienia określone zostały również w projekcie umowy w Rozdziale XX SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba Części w niniejszym postępowaniu:89. Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części. 4. Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art. 246 ust. 2 uPzp. 5. Zamawiający wymaga, aby oferowane produkty były produktami leczniczymi dopuszczonymi do obrotu na terenie RP zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001r. Prawo Farmaceutyczne
Vorherige Bekanntmachung: 627140-2024
Interne Kennung: WSZSL/FZ-85/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ 16 - CIPROFLOXACIN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych do stosowania zewnętrznego - szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ 16
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości dokonywania zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnych liczbach określonych w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Załącznika 2A do SWZ, 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia, 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” w Załączniku 2A do SWZ. 4) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt 1) zdanie pierwsze
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ 17 - CIPROFLOXACIN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 17
Los: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ 18 - CLOBETASOL PROPIONATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 18
Los: LOT-0020
Titel: CZĘŚĆ 19 - CLOTRIMAZOLE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 19
Los: LOT-0021
Titel: CZĘŚĆ 20 - COLLAGENASE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 20
Los: LOT-0022
Titel: CZĘŚĆ 21 - CYCLOPENTOLATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 21
Los: LOT-0023
Titel: CZĘŚĆ 22 - Delphini consolidae tinctura
Interne Kennung: CZĘŚĆ 22
Los: LOT-0024
Titel: CZĘŚĆ 23 -DEXAMETHASONE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 23
Los: LOT-0025
Titel: CZĘŚĆ 25 - DEXAMETHASONE + NEOMYCIN SULFATE + POLYMYXIN B SULFATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 25
Los: LOT-0026
Titel: CZĘŚĆ 24 - DEXAMETHASONE + NEOMYCIN SULFATE + POLYMYXIN B SULFATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 24
Los: LOT-0027
Titel: CZĘŚĆ 26 - DEXPANTHENOL
Interne Kennung: CZĘŚĆ 26
Los: LOT-0028
Titel: CZĘŚĆ 27 -DICLOFENAC SODIUM
Interne Kennung: CZĘŚĆ 27
Los: LOT-0029
Titel: CZĘŚĆ 28 - DORZOLAMIDE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 28
Los: LOT-0030
Titel: CZĘŚĆ 29 - DORZOLAMIDE + TIMOLOL
Interne Kennung: CZĘŚĆ 29
Los: LOT-0031
Titel: CZĘŚĆ 30 - ERYTHROMYCIN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 30