See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi infolinii Telefonicznej Informacji Pacjenta na rzecz Narodowego Funduszu Zdrowia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi infolinii Telefonicznej Informacji Pacjenta na rzecz Narodowego Funduszu Zdrowia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Szczegółowy sposób realizacji zamówienia określa wzór umowy stanowiący załącznik nr 2 do Specyfikacji. 4. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w wysokości 100% wartości zamówienia podstawowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, które będą realizowane na zasadach określonych w umowie podstawowej.
Interne Kennung: BAG-SZP.261.1.28.2021
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi infolinii Telefonicznej Informacji Pacjenta na rzecz Narodowego Funduszu Zdrowia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Szczegółowy sposób realizacji zamówienia określa wzór umowy stanowiący załącznik nr 2 do Specyfikacji 4. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w wysokości 100% wartości zamówienia podstawowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, które będą realizowane na zasadach określonych w umowie podstawowej.