2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf inzake overeenkomst accountantsdiensten
Beschreibung: De opdracht betreft accountantsdienstverlening over de jaren 2026 met één optiejaar tot en met 2027. Binnen de scope van de opdracht valt: 1. De jaarlijkse controleverklaring. 2. Eenmalig in 2026: Rapport van feitelijke bevindingen bij de uitvoering van de COL overbruggingslening tot en met boekjaar 2026. 3. Jaarlijks Rapport van feitelijke bevindingen voor EZ. 4. Samenstellen jaarrekeningen. € 200.000,-
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1