See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce pivovaru na knihovnu a kulturně - kreativní centrum města Velká Bíteš - dodávka vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky vybavení interiéru v rámci projektu s názvem „Rekonstrukce pivovaru na knihovnu a kulturně - kreativní centrum města Velká Bíteš“, které je blíže specifikováno v položkových rozpočtech, které jsou součástí zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse, 39516000 Innenausstattungsartikel, 30238000 Automationsgeräte für Bibliotheken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Truhlářské výrobky
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace truhlářských a kovových výrobků, podrobná specifikace je ve výkazu výměr a projektové dokumentaci, které tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39516000 Innenausstattungsartikel
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Knihobox
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace knihoboxu, podrobná specifikace je ve výkazu výměr.
Interne Kennung: Část 3
Haupteinstufung (cpv): 30238000 Automationsgeräte für Bibliotheken
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Ostatní prvky
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace sanitárního a dalšího vybavení interiéru, podrobná specifikace je ve výkazu výměr a projektové dokumentaci, které tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 2
Haupteinstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse