See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geïntegreerde toepassing voor opvolging van doelstellingen, monitoring indicatoren en projectmanagement
Beschreibung: Het stadsbestuur Oostende wenst een softwareoplossing te implementeren die het volgende mogelijk maakt: 1. Opvolging van beleids- en beheercyclus met indicatoren: In een geïntegreerde toepassing de beleids- en beheercyclus opvolgen en hierover rapporteren. De software moet het beleid en financiën met elkaar integreren met als resultaat een overzicht, controle en opvolging van BBC documenten. Dit betreft zowel een rapportage omtrent de doelstellingenrealisatie (strategisch) als over het financiële aspect. De applicatie geeft actuele rapporten omtrent de stand van zaken van activiteiten in de meerjarenplanning en daaraan gekoppelde projecten met gebruik van indicatoren. Naast de BBC-indicatoren, of beleidsindicatoren, kunnen er ook indicatoren gekoppeld worden aan operationele processen dmv statistische data uit gelinkte softwareapplicaties of manuele input. 2. Projectmanagement: De software moet een luik projectmanagement bevatten voor projectmatige aanpak, opvolging en rapportering. 3. Opvolging organisatiebeheersingssysteem (OBS): De software maakt het ook mogelijk om de operationele doelstellingen in het kader van verbeteractieplannen op te volgen en te rapporteren volgens de richtlijnen in de "Leidraad organisatiebeheersing voor lokale besturen van Audit Vlaanderen". Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8196/5113/4400.L.030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48331000 Projektmanagementsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 4400.L.030_1