129881-2026 - Wettbewerb
Polen – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – Zakup, dostawa oraz montaż mebli i wyposażenia medycznego, administracyjnego i socjalno-bytowego– ETAP III,
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dostawa oraz montaż mebli i wyposażenia medycznego, administracyjnego i socjalno-bytowego– ETAP III,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa oraz montaż mebli i wyposażenia medycznego, administracyjnego i socjalno-bytowego– ETAP III, Zadanie 1 Meble- wyposażenie administracyjno-biurowe Zadanie 2 Meble- Specjalistyczne meble i wyposażenie medyczne Zadanie 3 Meble- wyposażenie i meble socjalno-bytowe Zamówienie jest współfinansowane w ramach umowy o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy- w podziale na 3 zadania. szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w SWZ
Interne KennungP.ZM.381.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39130000 Büromöbel, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39173000 Lagerungseinheiten, 39516000 Innenausstattungsartikel, 44410000 Artikel für Bad und Küche, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 39221000 Kücheneinrichtungen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
LosLOT-0001
TitelZADANIE 1 Meble- wyposażenie administracyjno-biurowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa oraz montaż mebli i wyposażenia medycznego, administracyjnego i socjalno-bytowego– ETAP III, w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym szczegółowy opis w załączniku nr 1a dla częsci 2 ( zadanie 1)
Interne Kennungzadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39130000 Büromöbel, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39173000 Lagerungseinheiten, 39516000 Innenausstattungsartikel, 44410000 Artikel für Bad und Küche, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
LosLOT-0002
TitelZADANIE 2 Specjalistyczne meble i wyposażenie medyczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa oraz montaż mebli i wyposażenia medycznego, administracyjnego i socjalno-bytowego– ETAP III, w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym szczegółowy opis w załączniku nr 1a dla części 2 ( zadanie 2)
Interne Kennungzadanie 2
LosLOT-0003
TitelZADANIE 3 Meble- wyposażenie i meble socjalno-bytowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa oraz montaż mebli i wyposażenia medycznego, administracyjnego i socjalno-bytowego– ETAP III, w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym szczegółowy opis w załączniku nr 1a dla części 3 ( zadanie 3)
Interne Kennungzadanie 3