129887-2026 - Wettbewerb
Polen – Pflege von Friedhofsanlagen – Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami komunalnymi w Rudzie Śląskiej wraz z budynkami, ogrodzeniami i innymi urządzeniami
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie i zarządzanie cmentarzami komunalnymi w Rudzie Śląskiej wraz z budynkami, ogrodzeniami i innymi urządzeniami
BeschreibungOpis: Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami komunalnymi w Rudzie Śląskiej wraz z budynkami, ogrodzeniami i innymi urządzeniami. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część 1: Utrzymanie i zarządzanie cmentarzem komunalnym położonym w Rudzie Śląskiej przy ul. 1 Maja w dzielnicy Halemba wraz z parkingiem, budynkiem, ogrodzeniem i innymi urządzeniami. Część 2: Utrzymanie i zarządzanie cmentarzem komunalnym położonym w Rudzie Śląskiej przy ul. Kardynała Augusta Hlonda w dzielnicy Orzegów wraz z budynkiem, ogrodzeniem i innymi urządzeniami oraz budynkiem domu przedpogrzebowego zlokalizowanego przy ul. Adama Huloka. Część 3: Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami komunalnymi położonymi w Rudzie Śląskiej przy ul. Chorzowskiej w dzielnicy Nowy Bytom wraz z budynkiem (wyłączonym z użytkowania), ogrodzeniem i innymi urządzeniami. Część 4: Utrzymanie i zarządzanie cmentarzem komunalnym położonym w Rudzie Śląskiej przy ul. Porębskiej w dzielnicy Ruda wraz z budynkiem, ogrodzeniem i innymi urządzeniami. Część 5: Utrzymanie i zarządzanie cmentarzem komunalnym położonym w Rudzie Śląskiej przy ul. Krańcowej w dzielnicy Kochłowice wraz z parkingiem, ogrodzeniem, zielenią na terenach przyległych i innymi urządzeniami.
Interne KennungAP.2713.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUtrzymanie i zarządzanie cmentarzem komunalnym położonym w Rudzie Śląskiej przy ul. 1-go Maja, w dzielnicy Halemba, wraz z parkingiem, budynkiem, ogrodzeniem i innymi urządzeniami
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest konserwacja i bieżące utrzymanie cmentarza (w tym m.in. koszenie i wygrabianie całości powierzchni zielonej cmentarza oraz pielęgnacja zieleni, utrzymanie czystości i porządku na terenie cmentarza, systematyczna konserwacja oświetlenia domu przedpogrzebowego) oraz zarządzaniem cmentarzem (w tym m.in. opłacanie kosztów mediów, prowadzenie bieżącej ewidencji cmentarza) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2.1. do SWZ
Interne KennungAP.271.3.2026 cz. 1
LosLOT-0002
TitelUtrzymanie i zarządzanie cmentarzami komunalnymi położonymi w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Orzegów, przy ul. Kardynała Augusta Hlonda, wraz z budynkiem, ogrodzeniem i innymi urządzeniami, oraz budynkiem domu przedpogrzebowego zlokalizowanym przy ul. Adama Huloka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest konserwacja i bieżące utrzymanie cmentarza (w tym m.in. koszenie i wygrabianie całości powierzchni zielonej cmentarza oraz pielęgnacja zieleni, utrzymanie czystości i porządku na terenie cmentarza, systematyczna konserwacja oświetlenia domu przedpogrzebowego) oraz zarządzaniem cmentarzem (w tym m.in. opłacanie kosztów mediów, prowadzenie bieżącej ewidencji cmentarza) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2.2. do SWZ
Interne KennungAP.271.3.2026 cz. 2
LosLOT-0003
TitelUtrzymanie i zarządzanie cmentarzami komunalnymi położonymi w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Nowy Bytom, przy ul. Chorzowskiej z ogrodzeniem i innymi urządzeniami
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest konserwacja i bieżące utrzymanie cmentarza (w tym m.in. koszenie i wygrabianie całości powierzchni zielonej cmentarza oraz pielęgnacja zieleni, utrzymanie czystości i porządku na terenie cmentarza) oraz zarządzaniem cmentarzem (w tym m.in. opłacanie kosztów mediów, prowadzenie bieżącej ewidencji cmentarza) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2.3. do SWZ
Interne KennungAP.271.3.2026 cz. 3
LosLOT-0004
TitelUtrzymanie i zarządzanie cmentarzem komunalnym położonym w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Ruda, przy ul. Porębskiej, wraz z budynkiem, ogrodzeniem i innymi urządzeniami;
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest konserwacja i bieżące utrzymanie cmentarza (w tym m.in. koszenie i wygrabianie całości powierzchni zielonej cmentarza oraz pielęgnacja zieleni, utrzymanie czystości i porządku na terenie cmentarza oraz systematyczna konserwacja oświetlenia domu przedpogrzebowego) oraz zarządzaniem cmentarzem (w tym m.in. opłacanie kosztów mediów, prowadzenie bieżącej ewidencji cmentarza) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2.4. do SWZ
Interne KennungAP.271.3.2026 cz. 4
LosLOT-0005
TitelUtrzymanie i zarządzanie cmentarzem komunalnym położonym w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Kochłowice, przy ul. Krańcowej, wraz z ogrodzeniem, parkingiem, zielenią na terenach przyległych i innymi urządzeniami
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest konserwacja i bieżące utrzymanie cmentarza (w tym m.in. koszenie i wygrabianie całości powierzchni zielonej cmentarza oraz pielęgnacja zieleni, utrzymanie czystości i porządku na terenie cmentarza) oraz zarządzaniem cmentarzem (w tym m.in. opłacanie kosztów mediów, prowadzenie bieżącej ewidencji cmentarza) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2.5. do SWZ
Interne KennungAP.271.3.2026 cz. 5