See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: HAALBAARHEIDSSTUDIE RESTAURATIE EN RENOVATIE KLEIN BEGIJNHOF
Beschreibung: Haalbaarheidsstudie restauratie en renovatie met uitvoering van Energieaudit Onroerend Erfgoed van het Klein Begijnhof nummers 1, 3, 6, 22, 22A, 23, 24, 25, 26 en 27. Het doel is een studie van de nodige restauratie- en renovatiewerken uit te voeren en een Energieaudit Onroerend Erfgoed te laten opmaken, waarbij in kaart gebracht wordt welke werken dienen uitgevoerd te worden binnen welke randvoorwaarden omwille van de erfgoedwaarde, en een aanzet te kunnen opmaken voor de lastenboeken voor de gespecialiseerde uitvoerders. De restauratie- en renovatiewerken hebben tot doel de erfgoedwaarde te behouden, en de woningen (binnen hun erfgoedkader) te laten voldoen aan de huidige normen inzake veiligheid, energie en comfort.
Interne Kennung: 240041_3000_KleinBegijnhof_StudieRestauratieEnRenovatie
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 240041_3000_KleinBegijnhof_StudieRestauratieEnRenovatie - 1
Interne Kennung: 1