129954-2025 - Wettbewerb
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dąbrówka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dąbrówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dąbrówka a w szczególności: 1. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z nieruchomości, na których nie mieszkają mieszkańcy, a powstają odpady (instytucje publiczne), z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych zwanym dalej PSZOK (bez prowadzenia, sam odbiór i zagospodarowanie odpadów), oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z likwidacji dzikich wysypisk. Wykonawca zobowiązany jest do odebrania wskazanych w niniejszym opisie odpadów i ich zgodnego z prawem zagospodarowania. 2. Zamawiający będzie rozliczał się z Wykonawcą za każdą 1 Mg odebranych i zagospodarowanych odpadów komunalnych. 3. Zamawiający udostępni Wykonawcy przy podpisaniu umowy oraz na 5 dni roboczych przed planowanym terminem rozpoczęcia realizacji umowy na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie Gminy Dąbrówka aktualną listę nieruchomości, od których należy odbierać odpady oraz nieruchomości, które zadeklarowały posiadanie kompostownika. W/w lista będzie aktualizowana raz w miesiącu. Wykonawcy zakazuje się odbioru bioodpadów z nieruchomości, które zadeklarowały kompostowanie bioodpadów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne Kennung: ZRS.271.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dąbrówka, a w szczególności: 1. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z nieruchomości, na których nie mieszkają mieszkańcy, a powstają odpady (instytucje publiczne), z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych zwanym dalej PSZOK (bez prowadzenia, sam odbiór i zagospodarowanie odpadów), oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z likwidacji dzikich wysypisk. Wykonawca zobowiązany jest do odebrania wskazanych w niniejszym opisie odpadów i ich zgodnego z prawem zagospodarowania. 2. Zamawiający będzie rozliczał się z Wykonawcą za każdą 1 Mg odebranych i zagospodarowanych odpadów komunalnych. 3. Zamawiający udostępni Wykonawcy przy podpisaniu umowy oraz na 5 dni roboczych przed planowanym terminem rozpoczęcia realizacji umowy na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie Gminy Dąbrówka aktualną listę nieruchomości, od których należy odbierać odpady oraz nieruchomości, które zadeklarowały posiadanie kompostownika. W/w lista będzie aktualizowana raz w miesiącu. Wykonawcy zakazuje się odbioru bioodpadów z nieruchomości, które zadeklarowały kompostowanie bioodpadów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.