2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění provozu sběrného dvora na území města Třince
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající ve zřízení a zajištění provozu sběrného dvora komunálního odpadu a dalším nakládání s tímto odpadem na území statutárního města Třince pro statutární město Třinec a jeho občany. Jedná se o systém činností provozovatele, který zabezpečuje veškeré práce, dodávky a služby související s provozováním sběrného dvora komunálního odpadu. Veškeré činnosti provozovatele musí odpovídat požadavkům příslušných právních předpisů. Bližší podrobnosti stanoví zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Zajištění provozu sběrného dvora na území města Třince
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ, („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90511400 Altpapiersammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90531000 Verwaltung von Deponien
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90531000 Verwaltung von Deponien, 90511400 Altpapiersammlung, 90511300 Müllsammlung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: K ceně Služby bez DPH bude připočtena daň z přidané hodnoty podle platných a účinných právních předpisů ke dni uskutečnění zdanitelného plnění. Jednotkové ceny mohou být každoročně upraveny (tzn. zvýšeny nebo sníženy) na základě jednostranného písemného oznámení doručeného druhé smluvní straně nejpozději do 31. 3. příslušného kalendářního roku s účinností od 1. 4. příslušného kalendářního roku na období od 1. 4. příslušného kalendářního roku do 31. 3. následujícího kalendářního roku, a to podle výše přírůstku průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (průměrné roční míry inflace) zveřejněného Českým statistickým úřadem (ČSÚ) za kalendářní rok předcházející roku, ve kterém se úprava ceny provádí. Jestliže smluvní strana své právo na úpravu cen podle tohoto odst. smlouvy neuplatní včas, její právo na úpravu cen podle tohoto odst. smlouvy pro daný rok zaniká. Právo na úpravu cen podle tohoto odst. smlouvy může být poprvé uplatněno v roce 2026. K míře přírůstku průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (průměrné roční míře inflace) mezi lety 2024 a 2025 se nepřihlíží. V případě změny Poplatku za ukládání odpadů na skládku Poskytovatel vystaví změnový list, ve kterém uvede původní a novou výši Poplatku za ukládání odpadů na skládku.