2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na nábytek
Beschreibung: Předmětem DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci DNS je nákup nábytku, konkrétně kancelářského, laboratorního, dílenského, zařízení interiéru, atd. včetně jejich příslušenství. DNS není rozdělen do kategorií ve smyslu § 138 odst. 1 ZZVZ.
Vorherige Bekanntmachung: 666393-2022
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na nábytek (P17V00000002)
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje dle § 100 odst. 1 zákona právo nerealizovat celé předpokládané množství poptávaného plnění. Z takového rozhodnutí zadavatele nevzniká dodavateli právo k účtování jakýchkoliv odměn, smluvních pokut či náhrad škod, pokud není v zadávacích podmínkách stanoveno jinak.