130010-2026 - Wettbewerb
Belgien – Softwarepaket und Informationssysteme – Aankoop van Google Maps credit pakketten en Google Maps asset tracking licenties
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAankoop van Google Maps credit pakketten en Google Maps asset tracking licenties
BeschreibungHet Google Maps Platform, dat bestaat uit diverse producten, en Google API’s/SDK’s. Bijkomend betreft de opdracht de aankoop van licenties voor Google Maps asset tracking.
Interne KennungPM BROKER 26-01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelPM BROKER 26-01 - 1
BeschreibungDeze opdracht betreft de aankoop van creditpakketten van het Google Maps Platform, dat bestaat uit diverse producten, en Google API’s/SDK’s. Bijkomend betreft de opdracht de aankoop van licenties voor Google Maps asset tracking.
Interne Kennung1