See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ: 2. Warunki dotyczące wykonywania zamówienia określone zostały również w projekcie umowy w Rozdziale XX SWZ. 3. Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art.246 ust. 2 uPzp. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba Części w niniejszym postępowaniu: 56. Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części.
Vorherige Bekanntmachung: 681975-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: CZĘŚĆ 21 FREMANEZUMAB
Beschreibung: FREMANEZUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 21
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości dokonywania zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnej liczbie określonej w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Załącznika 2A do SWZ. 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia. 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” w Załączniku 2A do SWZ, 4) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt 1) zdanie pierwsze.
Los: LOT-0022
Titel: CZĘŚĆ 22 GLOFITAMAB
Beschreibung: GLOFITAMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 22
Los: LOT-0023
Titel: CZĘŚĆ 23 IBRUTINIB
Beschreibung: IBRUTINIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 23
Los: LOT-0024
Titel: CZĘŚĆ 24 IDURSULFASE
Beschreibung: IDURSULFASE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 24
Los: LOT-0025
Titel: CZĘŚĆ 25 INCLISIRAN
Beschreibung: INCLISIRAN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 25
Los: LOT-0026
Titel: CZĘŚĆ 26 INTERFERON BETA-1A
Beschreibung: INTERFERON BETA-1A
Interne Kennung: CZĘŚĆ 26
Los: LOT-0027
Titel: CZĘŚĆ 27 INTERFERON BETA-1A
Interne Kennung: CZĘŚĆ 27
Los: LOT-0028
Titel: CZĘŚĆ 28 IXAZOMIB
Beschreibung: IXAZOMIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 28
Los: LOT-0029
Titel: CZĘŚĆ 29 LUSPATERCEPT
Beschreibung: LUSPATERCEPT
Interne Kennung: CZĘŚĆ 29 LUSPATERCEPT
Los: LOT-0030
Titel: CZĘŚĆ 30 MOGAMULIZUMAB
Beschreibung: MOGAMULIZUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 30
Los: LOT-0031
Titel: CZĘŚĆ 31 MOSUNETUZUMAB
Beschreibung: MOSUNETUZUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 31
Los: LOT-0032
Titel: CZĘŚĆ 32 NATALIZUMAB
Beschreibung: NATALIZUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 32
Los: LOT-0033
Titel: CZĘŚĆ 33 NILOTINIB
Beschreibung: NILOTINIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 33
Los: LOT-0034
Titel: CZĘŚĆ 34 NINTEDANIB
Beschreibung: NINTEDANIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 34
Los: LOT-0036
Titel: CZĘŚĆ 36 NIVOLUMAB
Beschreibung: NIVOLUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 36
Los: LOT-0037
Titel: CZĘŚĆ 37 OBINUTUZUMAB
Beschreibung: OBINUTUZUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 37
Los: LOT-0038
Titel: CZĘŚĆ 38 OCRELIZUMAB
Beschreibung: OCRELIZUMAB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 38
Los: LOT-0039
Titel: CZĘŚĆ 39 OZANIMOD
Beschreibung: OZANIMOD
Interne Kennung: CZĘŚĆ 39
Los: LOT-0040
Titel: CZĘŚĆ 40 PALBOCICLIB
Beschreibung: PALBOCICLIB
Interne Kennung: CZĘŚĆ 40