See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie voor encoders, decoders, displays OK beeldrouteersysteem
Beschreibung: De opdracht betreft de levering, vervanging en integratie van hardwarecomponenten ten behoeve van het bestaande OK-beeldrouteersysteem binnen het operatiekamercomplex van het UMC Utrecht. Het gaat om encoders, decoders en medische displays als onderdeel van het Barco Nexxis beeldrouteringsplatform. De componenten worden ingezet voor het routeren en weergeven van beelden afkomstig van beeldgenererende medische apparatuur (zoals endoscopie, robotchirurgie, röntgen en echografie) naar displays in operatiekamers en meekijkruimtes. De vervanging betreft meerdere componenten per operatiekamer binnen circa 23 operatiekamers. De te leveren componenten dienen volledig interoperabel te zijn met het bestaande Barco Nexxis systeem, inclusief firmware, softwarelicenties, netwerksegmentatie en koppelingen met gerelateerde OK-systemen. Het geïntegreerde systeem moet blijven voldoen aan de geldende MDR-certificering en aan de eisen ten aanzien van beschikbaarheid, integriteit en vertrouwelijkheid. De opdracht omvat tevens configuratie, implementatie en oplevering van de componenten binnen de bestaande operationele beeldrouteringsketen, inclusief behoud van bestaande SLA-afspraken en continuïteit van het OK-proces.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32223000 Bildsendegerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000