130072-2026 - Ergebnis
Belgien – Technische Tests, Analysen und Beratung – Raamovereenkomst asbestattesten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst asbestattesten
BeschreibungHet voorwerp van deze opdracht bestaat in hoofdzaak uit de opmaak van asbestinventarisattesten (= “asbestattesten”) voor particulieren, ondernemingen en overheidsinstanties (scholen uitgezonderd) binnen het werkingsgebied van IGEMO, hierna (potentiële) afnemers genoemd. Het projectgebied omvat de twaalf gemeenten van het arrondissement Mechelen, ook gekend als de streek ‘Rivierenland, nl. Bornem, Puurs-Sint-Amands, Willebroek, Mechelen, Bonheiden, Sint-Katelijne-Waver, Duffel, Putte, Lier, Berlaar, Nijlen en Heist-op-den-Berg en de gebouwen die in dit projectgebied gelegen zijn.
Interne KennungGUBES2500003
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
5. Los
LosLOT-0001
TitelGUBES2500003 - 1
Interne Kennung1