2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY ODCZYNNIKÓW LABORATORYJNYCH WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów, w asortymencie i ilościach określonych w Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1A do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części – Pakietów.
Interne Kennung: ZP.261.1.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: Odczynniki oraz dzierżawa analizatora do diagnostyki molekularnej na okres 24 miesięcy -zgodnie z SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Beschreibung: Odczynniki do immunochemii wraz z dzierżawą analizatora i szafy chłodniczej na okres 24 miesięcy -zgodnie z SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Beschreibung: Odczynniki do metody mikrokolumnowej-żelowej wraz z dzierżawą sprzętu do badań serologicznych na okres 24 miesięcy - zgodnie z SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Beschreibung: Odczynniki do testów immunoenzymatycznych wraz z dzierżawą sprzętu do ich oznaczeń ( czytnik do mikropłytek ELISA, płuczka mikropłytek ELISA) na okres 24 miesięcy - zgodnie z SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5
Beschreibung: Odczynniki do badań hematologicznych wraz z dzierżawą analizatora oraz mikroskopu do oglądania rozmazów krwi obwodowej na okres 36 miesięcy - zgodnie z SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6
Beschreibung: Sprzęt laboratoryjny do pobierania materiału biologicznego na okres 24 miesięcy - zgodnie z SWZ
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7
Beschreibung: Testy diagnostyczne, lateksy, paski do analizy moczu, barwniki i odczynniki do analityki ogólnej na okres 24 miesięcy - zgodnie z SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8
Beschreibung: Sprzęt i materiały laboratoryjne na okres 24 miesięcy - zgodnie z SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9
Beschreibung: Odczynniki do diagnostyki alergii na okres 24 miesięcy - zgodnie z SWZ
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10
Beschreibung: Materiały zużywalne do gazometru OPTI CCA-TS2 wraz z serwisem na okres 24 miesięcy - zgodnie z SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11
Beschreibung: Odczynniki do badań koagulologicznych wraz z dzierżawą analizatora na okres 36 miesięcy - zgodnie z SWZ.