130142-2025 - Ergebnis
Belgien – Systemwartung – Algemeen onderhoud van HVAC-installaties en -apparatuur, onderhoud van pompen en reiniging van stortplaatsen en regenwaterafvoeren - raamovereenkomst gedurende 3 jaar (2025-2027).
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Algemeen onderhoud van HVAC-installaties en -apparatuur, onderhoud van pompen en reiniging van stortplaatsen en regenwaterafvoeren - raamovereenkomst gedurende 3 jaar (2025-2027).
Beschreibung: Algemeen onderhoud van HVAC-installaties en -apparatuur, onderhoud van pompen en reiniging van stortplaatsen en regenwaterafvoeren - raamovereenkomst gedurende 3 jaar (2025-2027).
Interne Kennung: PPP0K3-1118/4072/BAT\GEB 2024/004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324100 Systemwartung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50324100 Systemwartung