130142-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Gartenbau – Utrzymanie zieleni na terenie miasta i gminy Łask w latach 2026-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie zieleni na terenie miasta i gminy Łask w latach 2026-2027
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z utrzymaniem terenów zieleni i pasów zieleni towarzyszącej ulicom w zakresie koszenia trawników, sadzenia drzew i krzewów, formowania żywopłotów, cięć pielęgnacyjnych drzew i krzewów, wycince drzew i krzewów, utrzymania zabytkowego Parku Miejskiego w Łasku, utrzymaniem i obsługą systemów nawadniających w latach 2026-2027. Postępowanie zostało podzielone na 4 części. 2) Szczegółowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) stanowi załącznik nr 11 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung814454-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenscałe postępowanie odbywa się za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I. Utrzymanie i pielęgnacja zieleni na terenie miasta i gminy Łask
BeschreibungPrzedmiotem części I. zamówienia jest wykonanie usług związanych z utrzymaniem terenów zieleni i pasów zieleni towarzyszącej ulicom w zakresie koszenia trawników, formowania żywopłotów, cięć pielęgnacyjnych drzew i krzewów, wycince drzew i krzewów, utrzymaniem i obsługą systemów nawadniających. 2) Szczegółowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) stanowi załącznik nr 11 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77342000 Heckenschnitt
LosLOT-0002
TitelCzęść II. Nasadzenia i pielęgnacja materiału roślinnego na terenie miasta i gminy Łask.
BeschreibungPrzedmiotem części II. zamówienia jest dostawa roślin (drzew, krzewów, bylin) wraz z wykonaniem usług ich sadzenia i pielęgnacji nasadzeń. 2) Szczegółowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) stanowi załącznik nr 11 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 03120000 Gartenbau- und Baumschulerzeugnisse, 03121000 Gartenbauerzeugnisse, 03452000 Bäume
LosLOT-0003
TitelCzęść III. Ryczałtowe utrzymanie i pielęgnacja terenów zieleni w Łasku
BeschreibungPrzedmiotem części III. zamówienia jest wykonanie usług związanych z utrzymaniem wskazanych w OPZ terenów zieleni. 2) Szczegółowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) stanowi załącznik nr 11 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77342000 Heckenschnitt, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
LosLOT-0004
TitelCzęść IV – Utrzymanie zabytkowego Parku Miejskiego na terenie miasta Łask
BeschreibungPrzedmiotem części IV. zamówienia jest wykonanie usług związanych z utrzymaniem Parku Miejskiego w Łasku i terenu przyległego ze stawem i rowami. Szczegółowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) stanowi załącznik nr 11 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77342000 Heckenschnitt, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77211500 Baumpflege