2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een digitaal mammografietoestel
Beschreibung: Het betreft de levering van een digitaal mammografietoestel met bijkomend (in afwachting van de levering van het nieuwe toestel) het aanbod van een onmiddellijke oplossing voor het huidig onherstelbare defect aan de röntgenbuis.
Interne Kennung: 2023/007
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2023/007 - 1
Interne Kennung: 1