2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad budową obiektów małej retencji nizinnej (MRN3) na terenie Nadleśnictwa Koszęcin
Beschreibung: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad budową obiektów małej retencji nizinnej (MRN3) na terenie Nadleśnictwa Koszęcin. Mała retencja oznacza działania poprawiające zdolność gromadzenia wody w małych zbiornikach naturalnych i sztucznych oraz jej podpiętrzanie w korytach rzek, potoków, w kanałach i rowach w celu późniejszej alimentacji do środowiska. Celem realizacji inwestycji budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej będzie przede wszystkim poprawa uwilgotnienia gleb leśnych, zmiana niekorzystnego, szybkiego odpływu wód powierzchniowych z terenów leśnych na odpływ spowolniony, urozmaicenie elementów ekosystemu leśnego oraz korzystny wpływ na różnorodność biologiczną.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SA.270.6.2026