2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w ramach sieci komunikacyjnej organizowanej przez Gminę Stoszowice
Beschreibung: Regularny przewóz osób, ich bagażu i zwierząt publicznym transportem zbiorowym komunikacją autobusową na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej w ramach sieci komunikacyjnej obejmującej obszar, dla którego Gmina Stoszowice jest organizatorem publicznego transportu drogowego.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001