2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integracja z Platformą PUI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakupu integracji posiadanego systemu VNA z Platformą Usług Inteligentnych, których wyszczególnienie ilościowe i asortymentowe określono w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ). Szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.281.7A.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający wyznaczył 15 dniowy termin składania ofert. Jest to spowodowane pilną potrzebą udzielenia zamówienia a skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Zamawiający otrzymał dofinansowanie w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Środki KPO (Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności) to forma bezzwrotnego wsparcia finansowego oraz pożyczek pochodzących z unijnego instrumentu NextGenerationEU, ustanowionego po pandemii COVID-19. Źródło finansowania KPO: Unia Europejska, w ramach Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności (RRF – Recovery and Resilience Facility) w której został zobowiązany do zakończenia realizacji do 31 maja 2026r. W związku z faktem iż wartość szacunkowa w/w zamówienia przekracza progi unijne, gdzie Zamawiający zmuszony jest zachować dłuższe terminy publikacji ogłoszenia, ale również np. na wezwanie do dostarczenia dokumentów, podpisanie umowy (10 dni), przeprowadzenie postępowania w normalnym trybie uniemożliwiłoby wykorzystanie dotacji i dokonanie zakupów, a tym samym wiązało się z istotną szkodą dla interesu publicznego. Zamawiający zmuszony jest skrócić termin składania ofert zgodnie z ww. przepisem
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest integracja z Platformą PUI tj. zakupu integracji posiadanego systemu VNA z Platformą Usług Inteligentnych, których wyszczególnienie ilościowe i asortymentowe określono w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ). Szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Integracja z Platformą PUI
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte