130251-2025 - Wettbewerb
Polen – Anlegen von Rasen – Kompleksowe koszenie trawników wraz z wygrabieniem i wywozem pokosu oraz koszenie kwater o charakterze leśnym na terenie Parku Śląskiego w 2025/2026 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe koszenie trawników wraz z wygrabieniem i wywozem pokosu oraz koszenie kwater o charakterze leśnym na terenie Parku Śląskiego w 2025/2026 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie kompleksowego koszenia trawników wraz z wygrabieniem i wywozem pokosu oraz koszenie kwater o charakterze leśnym na terenie Parku Śląskiego w 2024/2025 roku. Powierzchnia koszenia – trawników przewidziana w ciągu trwania umowy szacowana jest na 1 600 000 m2. Zamawiający decyduje o miejscach, terminach, kolejności i krotności koszeń poszczególnych sekcji i kwater. Powierzchnia koszenia kwater o charakterze leśnym przewidziana w ciągu trwania umowy szacowana jest na 300 000 m2. Zamawiający decyduje o miejscach, terminach, kolejności i krotności koszenia poszczególnych sekcji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: 9/PN/U/2025/AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe koszenie trawników wraz z wygrabieniem i wywozem pokosu oraz koszenie kwater o charakterze leśnym na terenie Parku Śląskiego w 2025/2026 roku.